Ubytování

Zrekonstruovaný rodinný penzion U Kapličky v Železné Rudě Vám nabízí ubytování v 6 nově vybavených pokojích, jejichž celková kapacita je 18 lůžek.

Každý pokoj má vlastní předsíňku, sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout a WC) a digitální TV. Nově nabízíme ubytování v rodinných apartmánech, které disponují svojí vlastní kuchyňkou.

V penzionu je společná, vybavená kuchyň s jídelním koutem a společenským prostorem. Stravování je rovněž možné v sousedních restauracích. V letních měsících možnost využití zahrádky s venkovním grilem. Hostům je dále k dispozici vlastní parkovací stání, lyžárna, úschovna kol, botárna a připojení k WI-FI.


 
 
 
 
 

V dosahu penzionu je krytý bazén, sauna, masáže, tenisové kurty, bowling a squash. Centrum města vzdálené cca 300 metrů nabízí veškeré služby jako jsou: půjčovny a servisy kol, snowboardů a lyží, půjčovna čtyřkolek, prodejny potravin, množství restaurací a cukráren, bankomaty, směnárny, internetové kavárny, casina a diskotéky.

Sestava pokojů


 
 
 
 
 

Ostatní služby

  • Připojení k WI-FI

  • Parkovací stání u penzion ZDARMA

  • Zapůjčení grilu ZDARMA

Dále nabízíme možnost využít zkušeného instruktora a průvodce pro pěší a cykloturistiku, možnost raftingu na Otavě s průvodcem. V zimních měsících pak lyžařského instruktora.


 
 
 
 
 

Obrázek v pravém rohu