Penzion U Kapličky

Penzion U Kapličky

Zrekonstruovaný penzion v turisticky atraktivní části Šumavy, přímo v klidném centru Železné Rudy.

Vážení hosté,

přijměte pozvání do našeho penzionu, který Vám nabízí ubytování v 6 pokojích, jejichž celková kapacita čítá 18 lůžek.

Každý pokoj má vlastní předsíňku, sociální zařízení a digitální televizi. Nově nabízíme ubytování v rodinných apartmánech, které disponují svojí vlastní kuchyňkou.

V penzionu je společná, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a společenským prostorem. Stravování je rovněž možné v sousedních restauracích. V letních měsících možnost využití zahrádky s venkovním grilem. Hostům je dále k dispozici vlastní parkovací stání, lyžárna, úschovna kol a připojení k WI-FI.

V dosahu penzionu je krytý bazén, sauna, masáže, tenisové kurty, bowling a squash. Centrum města vzdálené cca 300 metrů nabízí veškeré služby jako jsou: půjčovny a servisy kol, snowboardů a lyží, půjčovna čtyřkolek, prodejny potravin, množství restaurací a cukráren, bankomaty, směnárny, internetové kavárny, casina a diskotéky.

Dále hostům nabízíme možnost využít zkušeného instruktora a průvodce pro pěší a cykloturistiku, možnost raftingu na Otavě s průvodcem. V zimních měsících pak lyžařského instruktora. Přijeďte k nám strávit Vaši dovolenou a užít si tak krás Národního Parku Šumava!

Těšíme se na Vaší návštěvu.


Věra Jandačová

majitelka penzionu

Penzion U Kapličky
Sklářská 188
340 04 Železná Ruda

mapa